Vila Vilekula je prostorný, citlivě udržovaný dům postavený v letech 1913 – 1914 pro ředitele místní továrny. Stojí na samém konci obce Brtníky, obklopený loukami a pastvinami, jen chvilku chůze do voňavého lesa. Dopřejte si prázdniny v domě s velkou, starou zahradou, se vzrostlými stromy a ovocným sadem.

Ve vile se pohodlně ubytuje až 6 – 8 lidí. V přízemí najdete velkorysý obývací pokoj s měkkými pohovkami a křeslami a původními keramickými kamny. Z pokoje je vstup do společenské místnosti s knihovnou a stolem pro 10 osob. Dále je v přízemí menší ložnice pro dvě osoby, kuchyň s verandou se vstupem na zahradu, koupelna s vanou a samostatné WC. Po schodech se dostanete do haly prvního patra se samostatnými vchody do 3 ložnic. Všechny jsou prostorné, světlé, s výhledem do krajiny. Každá ložnice má dvoulůžko a dostatek úložných prostorů pro Vaše pohodlí. Hlavní ložnice má kromě postele a kamen i obývací část s pohovkou a křeslem a vlastní balkon s výhledem do zahrady. Dům je vkusně zařízen v kombinaci moderního a původního nábytku.

Celý pozemek je oplocen. Dolní část pozemku sousedí s jednoduchým dětským hřištěm a zatravněnou plochou pro sportovní hry.

« 1 z 99 »